SERWIS ZAMKÓW 24H

Warszawa i okolice

601 15 15 15

Licencja policji nr 0011527

 Zatrzasniecie kluczyka Warszawa

 

Zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie to przykre doświadczenie, które może się przydarzyć każdemu. Wystarczy chwila nieuwagi, żeby utracić dostęp do własnego auta, co może być bardzo uciążliwe zwłaszcza w przypadku, kiedy spieszymy się na spotkanie czy akurat mieliśmy rozpocząć planowany wyjazd.

Na szczęście istnieje rozwiązanie, które pozwoli na szybkie odzyskanie kluczyków – wystarczy wezwać naszą firmę, świadczącą usługi ślusarskie.

Działamy całodobowo na terenie Warszawy i okolic, co pozwala nam pomóc w kryzysowej sytuacji niezależnie od pory dnia. Awaryjnie otwieramy samochody każdej marki – zamki różniące się w zależności od modelu nie stanowią dla nas żadnego problemu. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz znamy najlepsze techniki, które umożliwiają nam dostanie się do wnętrza auta w mgnieniu oka – i to bez ryzyka zniszczenia mechanizmu. Doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na rozwiązanie każdego problemu z zamknięciami, dlatego nasi Klienci nie muszą obawiać się niefortunnych zdarzeń, które mogą zdezorganizować cały dzień.

Od razu po odebraniu zgłoszenia przyjeżdżamy do wskazanego miejsca, ponieważ wiemy, jak ważny jest dla naszych Klientów w takich sytuacjach czas. Natychmiast przystępujemy do działania, wykorzystując nowoczesne techniki, dzięki którym otworzymy każdy zamek.

Jesteśmy profesjonalistami – działamy precyzyjnie i delikatnie, by nie uszkodzić mechanizmu. Dbamy także o bezpieczeństwo całego samochodu – przy naszej pracy nie trzeba obawiać się rys na lakierze czy wgnieceń w karoserii. Ostrożnie, a przy tym sprawnie przeprowadzamy proces awaryjnego otwierania drzwi, dzięki czemu Klient szybko odzyskuje dostęp do swojego auta i może kontynuować codzienne zajęcia. S

łużymy pomocą także w przypadku sytuacji, kiedy kluczyk zostaje złamany w zamku. W takim przypadku delikatnie usuwamy blokującą zamek część, pozostawiając mechanizm nienaruszony i gotowy do użycia. W razie jakichkolwiek problemów z dostaniem się do swojego auta zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług ślusarskich – na każde zgłoszenie odpowiemy natychmiastowo.