SERWIS ZAMKÓW 24H

Warszawa i okolice

601 15 15 15

Licencja policji nr 0011527

 Naprawa zamkow

Naprawa i serwis zamków

Profesjonalny Serwis Zamków pozostaje do dyspozycji wszystkich klientów, którzy potrzebują szybkiego i skutecznego otworzenia zamka – zarówno w drzwiach mieszkania czy domu, jak i samochodu oraz sejfu. Awaryjne otwieranie zamków jest naszą specjalizacją, w której zakresie realizujemy usługi, dedykowane klientom indywidualnym, przedsiębiorcom firmom oraz instytucjom. Zapraszamy do współpracy mieszkańców Warszawy i okolic – ze względu na specyfikę naszej działalności, jesteśmy dostępni całodobowo, we wszystkie dni tygodnia.

Szeroki zakres działalności – usługi zoptymalizowane do indywidualnych potrzeb

Realizujemy montaż, serwis i naprawę zamków, niezależnie od ich producenta – nasze narzędzia i specjalistyczne techniki pozwalają nam na sprawne wykonywanie powierzonych zadań. Zapewniamy wdrażanie nowoczesnych metod, gdyż bezustannie szkolimy się i podnosimy nasze kompetencje oraz umiejętności. Chcąc odpowiedzieć na Państwa zróżnicowane potrzeby, pragniemy posiąść kompleksową wiedzę z naszej branży. Tylko wtedy jesteśmy w stanie pomóc każdemu klientowi w najbardziej awaryjnej i podbramkowej sytuacji.

Zapraszamy Państwa do nawiązania stałej współpracy, w ramach której oferujemy bieżącą i systematyczną konserwację oraz serwis zamków i zabezpieczeń. Podobne działania wykonywane regularnie niwelują ryzyko niespodziewanej awarii, która bez wątpienia generuje komplikacje w bieżącym funkcjonowaniu.

Można zgłosić się do nas również wobec potrzeby wymiany zamka – skutecznie zdemontujemy Państwa stary zamek i w jego miejsce założymy nowy. Oferujemy sprzedaż zamków najlepszych producentów, którzy gwarantują bezpieczeństwo Państwa dobytku, zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak i lokalach usługowych oraz firmowych.

Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego zamka do Państwa drzwi

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki zamek będzie najlepszy do konkretnych drzwi, zapraszamy do nawiązania kontaktu – zapewniamy kompleksowe wsparcie merytoryczne, jak również skuteczny montaż wybranego zamka. Warto wiedzieć, że optymalny wybór zapewnia skuteczność wdrażanych zabezpieczeń, dlatego podjęcie decyzji o zakupie zamka musi posiadać solidne podstawy.

Należy pamiętać, że wobec zamków do drzwi wejściowych najważniejsza jest grubość rygli – im są one grubsze, tym efektywniej chronią przed włamaniem. Warto zwracać uwagę również na następujące kwestie:
  • możliwość ewentualnego wyrwania wkładki zamka,
  • ewentualność przewiercenia zamka,
  • obecność zasłony obrotowej na otworze na klucz,
  • atesty, posiadane przez zamki antywłamaniowe.

Wszelkie pytania i wątpliwości można konsultować z naszymi pracownikami – Serwis Zamków odpowiada na najwyższe wymagania i spełni Państwa potrzeby z dużym zaangażowaniem.