SERWIS ZAMKÓW 24H

Warszawa i okolice

601 15 15 15

Licencja policji nr 0011527

 otiwerania samochodu bez kluczyka Warszawa

Kluczyki zatrzaśnięte wewnątrz samochodu stają się sporym problemem - zwłaszcza, gdy dana osoba nie posiada zapasowego kluczyka, którym mogłaby otworzyć drzwi. W podobnych przypadkach polecamy bezzwłocznie skontaktować się z profesjonalistami, którzy posiadają stosowne doświadczenie i umiejętności, pozwalające na skuteczne i nieinwazyjne otworzenie drzwi samochodu. Dla osób, które chciałyby spróbować samodzielnie zrealizować to wyzwanie, prezentujemy kilka wskazówek.


Jak otworzyć samochód bez kluczyka?


Istnieje kilka metod, którymi można posiłkować się podczas otwierania pojazdu bez kluczyka.


Metoda 1: Klin i drut

Ten sposób wymaga sporej cierpliwości i niejednokrotnie zajmuje wiele czasu – z pozoru prosta metoda może okazać się skomplikowana, gdyż narzuca konieczność precyzyjnego działania w dużym skupieniu. W górny róg drzwi należy ostrożnie wsunąć niewielki klin – celem tego działania jest rozszczelnienie drzwi i osiągnięcie około półcentymetrowej szczeliny. W nią należy wsunąć drut, który powinien dosięgnąć bolca, blokującego drzwi. Jego pociągnięcie otworzy samochód.


Metoda 2: Metalowy wieszak

Z metalowego wieszaka należy uformować haczyk, który trzeba wsunąć z boku drzwi, by ręcznie je otworzyć – haczykiem można odblokować klamkę, bolec blokujący drzwi lub dźwignię bagażnika.


Metoda 3: Profesjonalny serwis zamków

Niewątpliwie najlepszym i najmniej ryzykownym rozwiązaniem będzie jednak skorzystanie z usług specjalistów – posiadają oni bowiem odpowiednie narzędzia, którymi skutecznie i bezinwazyjnie otworzą każdy samochód. Nasz Serwis Zamków zapewnia o swojej skuteczności i zaprasza do skorzystania z oferowanej pomocy.

Jako profesjonaliści zdecydowanie odradzamy samodzielnie podejmowane próby otworzenia samochodu z zatrzaśniętym kluczykiem – szkody, jakie można wygenerować nieumiejętnymi działaniami są bowiem o wiele bardziej kosztowne, niż skorzystanie z serwisu zamków.
 

Otworzymy Twoje auto bezawaryjnie i skutecznie

Nasze usługi realizujemy całodobowo, przez siedem dni w tygodniu – oznacza to, że jesteśmy dostępni dla naszych klientów nawet w sytuacjach nagłych i awaryjnych. Właśnie wtedy, gdy potrzeba szybkiej reakcji i skutecznego działania, warto się do nas zwrócić. Nasze kompleksowe usługi obejmują:
  • awaryjne otwieranie auta bez kluczyka,
  • odblokowanie drzwi samochodu przy użyciu specjalistycznych narzędzi,
  • wykorzystanie nowoczesnych technik, pozwalających na profesjonalne i bezpieczne otworzenie drzwi samochodu.


Usługa otwierania pojazdu bez kluczyka nazywana jest fachowo Lockpicking – jest to działanie podejmowane przez wyspecjalizowanego ślusarza, przy użyciu odpowiednich narzędzi oraz metod. Jedynie wtedy samochód nie zostanie uszkodzony – bezpieczny jest jego lakier, jak również zamek.


Najlepiej zapobiegać – prewencja przede wszystkim

Chcąc uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, jak zatrzaśnięcie kluczyka wewnątrz samochodu, warto pamiętać o kilku wskazówkach, które zminimalizują ryzyko:

  • Należy posiadać kluczyk zapasowy – potrafi on uratować każdą sytuację.
  • Kluczyk, wyjęty ze stacyjki należy od razu schować do kieszeni – warto wypracować sobie taki nawyk i unikać pozostawiania kluczyka w stacyjce lub odkładania go na siedzenie samochodu.
  • Warto poddawać zamek pojazdu bieżącej konserwacji, co pozwoli uniknąć niepożądanych awarii.
  • Wybierając usługę awaryjnego otwierania samochodu, warto zwracać uwagę na cenę oraz profesjonalizm ślusarza.

Czym charakteryzuje się dobra firma ślusarska?


Z pewnością firm, oferujących podobne usługi jest mnóstwo – warto jednak pamiętać, że tylko skuteczny i wyspecjalizowany ślusarz otworzy samochód bez ryzyka jego uszkodzenia, a całą usługę wyceni adekwatnie. W tej branży wymagane jest bezustanne dokształcanie i poznawanie nowych sposobów działania, jak również posiadanie nowoczesnych narzędzi.

Wobec usługi otwierania samochodu w sytuacji awaryjnej ślusarz powinien pamiętać o słabych punktach każdego modelu auta – zawsze bowiem udaje się odnaleźć margines błędu producenta, umożliwiający skuteczne otworzenie pojazdu bez posiadania kluczyka.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – gwarantujemy profesjonalizm i skuteczność, jak również bezpieczeństwo Państwa samochodu.