SERWIS ZAMKÓW 24H

Warszawa i okolice

601 15 15 15

Licencja policji nr 0011527

 Serwis zamków gerda Warszawa

 


Zapraszamy do skorzystania z usług naprawy, montażu i konserwacji zamków marki Gerda – autoryzowany serwis gwarantuje najwyższą jakość realizowanych zadań, które mogą być zamówione jako bieżące i stałe zlecenia, jak również jako awaryjne usługi serwisowe.


Nasze usługi związane z produktami marki Gerda obejmują:

  • sprzedaż i profesjonalny montaż zamków, drzwi antywłamaniowych oraz okuć,
  • całodobowy serwis,
  • awaryjne otwieranie drzwi, sejfów oraz samochodów,
  • naprawę oraz wymianę zamka,
  • montaż innych elementów drzwiowych – wizjerów, szyldów, klamek oraz kłódek,
  • regularną konserwację, serwisowanie oraz przeglądy,
  • kompleksowe wsparcie merytoryczne i poradnictwo w zakresie doboru odpowiedniego zamka oraz drzwi.


Zapewniamy mobilny serwis, co oznacza, że dojeżdżamy do klientów i oferujemy całościową pomoc, serwis i natychmiastową wymianę zamka, jeśli istnieje taka konieczność.


Awaryjne otwieranie drzwi – o czym należy pamiętać?

W celu otworzenia zamka w trybie awaryjnym, przy użyciu dostępnych, specjalistycznych metod i narzędzi niezbędne jest uprzednie potwierdzenie prawa danej osoby do wejścia do lokalu – potrzebny więc będzie dokument, który poświadczy, że klient mieszka w tym miejscu. Niejednokrotnie podobnym potwierdzeniem mogą być ustne zapewnienia osób trzecich, na przykład sąsiadów. W razie potrzeby możemy przeprowadzić awaryjne otwieranie drzwi w asyście policji.


Dlaczego warto wybrać produkty marki Gerda?

Firma Gerda jest znanym i cenionym producentem zamków, zabezpieczeń oraz drzwi antywłamaniowych – gwarantuje wysoką jakość i skuteczność oferowanych rozwiązań, z tego względu jest bardzo często wybierana przez najbardziej wymagających klientów. Zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele firm decydują się na zamontowanie w swoich lokalach zamków i akcesoriów antywłamaniowych tej firmy.

Warto pamiętać, że każdy włamywacz ma swoje sposoby na sforsowanie zamka czy drzwi – umiejętności te rosną wraz z rozwojem technologii antywłamaniowych, gdyż wymagane są coraz bardziej skomplikowane i wyszukanie metody realizowania włamań. Mając świadomość niezaprzeczalnych umiejętności potencjalnych włamywaczy, polecamy produkty sprawdzonej i godnej zaufania marki, jaką jest Gerda.

Wybierając zamek Gerda można mieć pewność, że będzie on skutecznym zabezpieczeniem przed włamaniem – jego sforsowanie z pewnością zajmie mnóstwo czasu, co zadziała na niekorzyść złodzieja. Istnieje bowiem szansa, że obecność zaawansowanego i solidnego zamka zniechęci do włamania, a jeśli złodziej podejmie próbę mimo to, może zostać z łatwością zauważony przez sąsiadów.


Marka Gerda jest godna polecenia – jej wieloletnie doświadczenie oraz wiedza branżowa sprawiły, że produkty tej firmy są zaawansowane technologicznie, solidne i – co najważniejsze – skuteczne.