SERWIS ZAMKÓW 24H

Warszawa i okolice

601 15 15 15

Licencja policji nr 0011527

 slusarz Warszawa

Serwis Zamków zaprasza do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług – naszą firmę cechuje wysoki poziom profesjonalizmu, jak również bogate doświadczenie oraz dostęp do specjalistycznych narzędzi. Dzięki temu gwarantujemy skuteczność i szybkość realizacji usług, a powierzone nam zadania zawsze wykonujemy sprawnie. Nasz serwis dostępny jest dla Państwa całodobowo, we wszystkie dni tygodnia – z tego względu możemy zapewnić o naszej bezustannej gotowości niesienia pomocy w sytuacjach trudnych i nagłych.

Naszą profesją jest ślusarstwo, a usługi dedykujemy mieszkańcom Warszawy i okolicznych miejscowości. Pośród bogatej oferty, proponujemy:  
  • awaryjne otwieranie drzwi i zamków,
  • usługi spawalnicze i ślusarskie, ze szczególnym naciskiem na naprawę drzwi i zamków po włamaniach,
  • konserwację i naprawę zamków wszelkiego rodzaju,
  • serwis zamków różnych producentów, działający całodobowo,
  • awaryjne otwieranie sejfów oraz samochodów.
Świadomi istoty oferowanej działalności, bezustannie doszkalamy się w najnowszych metodach realizowania usług ślusarskich i zapewniamy, że wszystkie zadania wykonujemy z pełnym zaangażowaniem. Usługi awaryjnego otwierania zamków realizujemy bezinwazyjnie, co oznacza, że nie uszkadzamy zamka ani powierzchni drzwi. Profesjonalizm, solidność i skuteczność to cechy, które charakteryzują naszą działalność.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do skorzystania z naszych usług – satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i wskazówki, uwzględniając je podczas realizacji zadań.